Етап 1

Злаки

При виробництві сухих сніданків START, ми використовуємо лише цільнозернові злаки (пшениця, овес, кукурудзяна крупа)

slide 1

Етап 2

Помел

Злакові проходять помел, також на цьому етапі виробництва додаємо мілкі інгредієнти по рецептурі (цукор, сіль, какао) в залежності від смаку виробу

slide 2

Етап 3

Формування

Далі суміш надходить в варочний екструдер для варки тіста. Після маса формується в форми вироби (кульки, кільця, подушечки)

slide 3

Етап 4

Запікання

Готові форми продукту прямують на запікання в сушарку принципу тостер для набування хрусткої форми

slide 4

Етап 5

Глазурування

Після обсмаження продукт потрапляє на глазурування, де набуває різних смаків (шоколадний, медовий і тд). Далі продукти прямують на досушування

slide 5

Етап 6

Пакування

Готова продукція потрапляє на лінію пакування і готова від’їжджати до магазинів

slide 6
Наступний
Швидкість
Сніданок готовий за хвилину
Користь
Цільних знаків
Смачно
Для кожного
Готовий зерновий сніданок

Фігурки

Сніданок з фігурками START – завжди особлива подія! Уяви, у тарілці безліч різних фігурок. Влаштовуй смачні бої та перетворюй сніданок у гру. Ідеальний початок дня!

Детальніше
Готовий зерновий сніданок подушечки з начинкою з ароматом карамелі Start

Подушечки

Хрумка смакота, яку так любить уся родина – і маленькі, і дорослі! Налаштуй себе на позитивний лад разом з подушечками START!

Детальніше
Кукурудзяні пластівці медові Start

Пластівці

Пластівці, мабуть, найпопулярніший сніданок у всьому світі. І не дарма, адже це корисно, поживно та надзвичайно смачно – кохання з першої ложки!

Детальніше
Зерновий батончик з молочним шоколадом, фруктами та горіхами START

Батончики

Зерновий батончик з молочним шоколадом, який так вдало поєднується з горішками та сухофруктами, нікого не залишить байдужим. Справжній шедевр смаку!

Детальніше

Шведська якість від Lantmännen

Lantmännen - лідер в Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики.

При виробництві харчових продуктів головними принципами роботи Lantmännen є висока якість і натуральність сировини, виробництво без штучних добавок та консервантів.

Не випадково символом Lantmännen є паросток - символ життя. Адже ми беремо найкорисніше від землі і створюємо умови для повноцінного життя, виробляючи безпечні і високоякісні продукти харчування.

Детальніше